Płytki Inalco – co sprawia, że są tak wyjątkowe?

Płytki Inalco – co sprawia, że są tak wyjątkowe?

Przeszukując sklepowe oferty, z pewnością niejednokrotnie zetkniemy się z podłogowymi płytkami Inalco. Trudno jest się temu zresztą dziwić – już od wielu lat, producent ten dostarcza swoim klientom, zarówno prywatnym, jak i biznesowym, płytki najwyższej klasy. Znajdziemy tu więc szeroki wybór wzorów, nierzadko imitujących popularne materiały, jak chociażby kamienie. Imitacje tego typu cieszą się szczególnym uznaniem w naszym kraju, stanowiąc tańszą alternatywę dla prawdziwych kamieni i marmurów, przy jednoczesnym zapewnieniu znakomitej trwałości płytek. Niewątpliwym atutem imitacji jest również prostota ich czyszczenia – w przeciwieństwie do naśladowanych przez nie materiałów, nie są one bowiem podatne na stopniowe niszczenie, spowodowane większym zaniedbaniem. Z tego też powodu, naprawdę warto zapoznać się z ofertą firmy Inalco i przekonać się, że stylowa odmiana domowych podłóg jest dużo prostsza, niż mogłoby się nam wydawać.

Możliwości aranżacyjne, zapewnione przez płytki Inalco

Wspomniane na wstępie imitacje kamieni tudzież piasku otwierają przed nami prawdziwy ogrom możliwości. Ze względu na swoją estetykę, połączoną z naturalną surowością, płytki Inalco Bianco Plus Naturale wspaniale zaprezentują się zarówno w minimalistycznych wnętrzach nowoczesnych, jak i tych, utrzymanych w stylu industrialnym. Są one również niezwykle ciekawą opcją w bardziej przestrzennych łazienkach, podkreślając charakter wybranej przez nas zabudowy. Dotyczy to w szczególności ciemniejszych elementów wystroju, imitujących chociażby czarne marmury.

Wielkoformatowe płytki Inalco

Pośród płytek Inalco znajdziemy również modele w wersji XXL, dostępne chociażby w wymiarach 80×80 cm. Tego typu rozwiązania cieszą się ostatnio ogromnym uznaniem na rynku, przede wszystkim ze względu na zniewalającą, spójną estetykę podłóg oraz szybki montaż. Wielkoformatowe płytki zwiększają jednocześnie przestrzenność wnętrz, nadając salonom i dużym łazienkom zupełnie nowego charakteru. Mniejsza ilość fug sprawia przy tym, że opcja ta jest znacznie bardziej estetyczna, niż standardowe płytki podłogowe. Oryginalne produkty marki Inalco znajdziemy w specjalistycznych, zaufanych sklepach internetowych, jak chociażby Studio Modne Płytki.

Możesz również polubić…