Tubądzin White Opal – wyjątkowe rozwiązanie dla miłośników szarości

Tubądzin White Opal – wyjątkowe rozwiązanie dla miłośników szarości

Szarość jest ostatnio niezwykle modna. Kolor ten jest bowiem stosunkowo neutralny, zaś szeroka gama jego odcieni, zarówno jasnych, jak i ciemnych, sprawia, że możemy wkomponować poszczególne odmiany szarości w różnorodne pomieszczenia. Do najciekawszych opcji, dostępnych na polskim rynku, należy obecnie seria Tubądzin White Opal, nawiązująca do tego wyjątkowego kamienia szlachetnego. Wspaniałe połączenie barw sprawia, że unikamy tu jednolitości, co przekłada się na zauważalne ożywienie nowoczesnych, designerskich wnętrz. Efekt końcowy jest tu wręcz artystyczny, przy jednoczesnym uniknięciu przesadnej krzykliwości. Oto, co warto wiedzieć na temat tych niepowtarzalnych płytek.

Tubądzin White Opal – z małego w ogromne

Jednym z głównych celów, przyświecających twórcom serii Tubądzin White Opal, było przełożenie na płytkę efektownych wzorów, widocznych na kamieniu, oglądanym w dużym zbliżeniu. Efekt końcowy jest tu naprawdę zachwycający – po zamontowaniu płytek, na naszych ścianach pojawia się naturalna kompozycja barw, łącząca w sobie nie tylko odcienie szarości i błękitu, ale też subtelne akcenty fioletu i brązu. Co więcej, całość jest utrzymana w jasnej kolorystyce. Dzięki temu, seria White Opal znakomicie sprawdzi się zarówno w większych salonach i kuchniach, jak i łazienkach o bardzo małym metrażu, nierzadko pozbawionych okien. Płyty te mogą być wykorzystywane zarówno do upiększania powierzchni ścian, jak i blatów, na przykład w kuchennej zabudowie.

Funkcjonalność płyt Tubądzin White Opal

Niesamowita prezencja to nie jedyny mocny punkt kolekcji Tubądzin White Opal. Znajdziemy tu bowiem stylowe płyty wielkoformatowe, o wymiarach 120×60 cm lub 120×240 cm. Dzięki temu, montaż elementów przebiega znacznie szybciej, niż przy kładzeniu pojedynczych, niewielkich płytek. Elementy kolekcji White Opal możemy również dostosować w pełni do wymiarów blatu lub ściany, przycinając je i skracając. Płyty z tej wyjątkowej serii są przy tym bardzo trwałe i proste w czyszczeniu, dzięki niskiemu współczynnikowi nasiąkliwości. Produkty White Opal nabędziemy w specjalistycznych sklepach internetowych, jak chociażby Studio Modne Płytki.

Możesz również polubić…