Kolekcje płytek Ceramika Color – co stoi za ich popularnością?

Kolekcje płytek Ceramika Color – co stoi za ich popularnością?

Stylowe urządzenie naszego nowego domu nierzadko potrafi przyprawić o przysłowiowy zawrót głowy. Mnogość opcji, dostępnych na polskim rynku, znacząco wykracza ponad ograniczone selekcje sprzed lat. Powód jest prosty – producenci płytek idą obecnie z duchem czasu, oferując kolejnym pokoleniom możliwość dostosowania pomieszczeń do indywidualnych preferencji, nawet tych najbardziej wyszukanych. Styl designerski, marynistyczny czy industrialny nie wymaga już od nas kosztownego importowania elementów aranżacyjnych. Do najchętniej wybieranych należą tu kolekcje płytek Ceramika Color – producenta, obecnego na rynku już od 2002 roku. W niniejszym artykule przedstawimy przykładowe serie, umożliwiające nadanie naszym czterem kątom zupełnie nowej atmosfery.

Ciepłe kolekcje płytek Ceramika Color

Ciepłe kolory należą obecnie do najmodniejszych, szczególnie w salonach i sypialniach. Nie da się bowiem ukryć, że to właśnie takie barwy poprawiają przytulność wnętrza, pozwalając na zrelaksowanie się w nim po ciężkim dniu. Przeglądając kolekcje płytek Ceramika Color, warto jest zatem przyjrzeć się bliżej popularnej serii Art White. Znajdziemy tu bowiem stylowe płytki drewnopodobne, w kolorze naturalnym tudzież miodowym. Równie interesującą propozycją jest tu kolekcja Nebraska, oferująca imitację drewna w kolorze brązowym i beżowym, co pozwala na uzyskanie estetycznych akcentów dla pozostałych elementów aranżacji pokoju.

Kolekcje płytek Ceramika Color dla nowoczesnych wnętrz

Jeśli poszukujemy z kolei czegoś bardziej nowoczesnego, ciekawym rozwiązaniem jest tu seria Terra. Biel, szarość czy też kremowe szkło idealnie wkomponują się w przestrzenne, minimalistyczne wnętrza, tak bardzo popularne w dzisiejszych czasach. Nie zabrakło tu również modnej opcji w postaci heksagonalnej mozaiki, urzekającej kolorystyką platynowego szkła. Pośród nowoczesnych kolekcji płytek Ceramika Color znajdziemy także niezwykle stylową serię Statuario White, oferującą wspaniałą, białą mozaikę o wyjątkowym kształcie płytek. Seria ta oferuje nam też estetyczne elementy z subtelnym wzornictwem, które znakomicie sprawdzą się w szerokiej gamie łazienek, łącznie z tymi o niewielkim metrażu.

Możesz również polubić…