Hiszpańskie płytki Arcana – wyjątkowe wzornictwo w modnym wydaniu

Hiszpańskie płytki Arcana – wyjątkowe wzornictwo w modnym wydaniu

Każdy miłośnik nietuzinkowych rozwiązań aranżacyjnych wie zapewne doskonale, że znalezienie równowagi między wyjątkowością a stylem jest naprawdę trudne. Zbyt wyszukane elementy aranżacji mogą bowiem wywołać efekt odwrotny do zamierzonego, zaś zamiast zachwycania gości, będziemy uchodzić za zwolenników kiczu i przesadzonych form. Znakomitym rozwiązaniem jest tu więc oferta hiszpańskiej firmy Arcana, stawiająca na estetyczne, a zarazem niespotykane wzornictwo, które z pewnością zachwyci zarówno nas, jak i naszych bliskich. Płytki Arcana mogą być wykorzystane w szerokiej gamie pomieszczeń, umożliwiając tym samym zachowanie spójności aranżacyjnej lub ożywienie pojedynczego wnętrza, na przykład w kuchni. Oto, co warto wiedzieć na ich temat.

Płytki Arcana – gwarancja nowoczesnej ekstrawagancji

Płytki Arcana to przede wszystkim wyjątkowe designy, unikające standardowych imitacji drewna i kamieni, a także jednolitych kolorów. Zamiast tego, znajdziemy tu formy, przywodzące na myśl malarstwo z nurtu ekspresjonizmu. Geometryczne figury w różnych kolorach, kolorowe kleksy na szarym tle czy też kompozycje przypominające rozsypane konfetti są tu na porządku dziennym. Tego typu designy znakomicie sprawdzą się w szerokiej gamie wnętrz, pozwalając chociażby na nadanie wyjątkowego charakteru kuchennemu blatowi lub zabudowanej wannie. Nic nie stanowi tu również przeciwwskazań ku temu, aby przyozdobić nimi ścianki lub ulubione zakątki do czytania tudzież ekspozycji prywatnych kolekcji.

Wykonanie płytek Arcana

Chropowata powierzchnia produktów tej marki sprawia, że odznaczają się one antypoślizgowością, wysoką ścieralnością oraz niskim współczynnikiem chłonności. W efekcie, płytki Arcana są bezpieczne, estetyczne i proste w czyszczeniu. Producent nie zapomniał tu również o wyborze między płytkami matowymi, satynowymi lub lśniącymi. Zakupione przez nas elementy mogą więc przywodzić na myśl klasyczne wycieraczki lub odbijać emitowane światło, zapewniając tym samym wizualne powiększenie wnętrza. Oryginalne płytki tej hiszpańskiej marki znajdziemy w specjalistycznych sklepach, jak chociażby polskim Studio Modne Płytki, oferującym zarówno rodzime produkty, jak i importowane.

Możesz również polubić…