Tubądzin Ambra Bianca – jasna kolorystyka i bursztynowe akcenty

Tubądzin Ambra Bianca – jasna kolorystyka i bursztynowe akcenty

Wyjątkowa seria płytek Tubądzin Ambra Bianca to niezwykle stylowe rozwiązanie, dedykowane w szczególności łazienkom, kuchniom, czy też recepcjom w hotelach oraz biurowcach. Biała powierzchnia, okraszona bursztynowym użyleniem, nadaje wnętrzom wyjątkowego, eleganckiego charakteru. Pracując nad tą serią, producent sięgnął przede wszystkim po powierzchnie marmurowe oraz onyksowe, poszukując inspiracji dla serii, która łączyłaby w sobie delikatny przepych oraz subtelność. Nie dziwi więc fakt, że płytki Ambra Bianca uchodzą obecnie za jedne z najmodniejszych na polskim rynku. Szczególnie, że oprócz wspaniałej estetyki, odznaczają się też one przystępną ceną oraz wysoką jakością wykonania. W niniejszym artykule opowiemy, dlaczego naprawdę warto zainteresować się tą popularną propozycją.

Tubądzin Ambra Bianca – estetyka najwyższego kalibru

Ze względu na swoją jasną kolorystykę, płytki Tubądzin Ambra Bianca znakomicie zaprezentują się zarówno w dużych, przestrzennych holach, jak i niewielkich, słabiej oświetlonych kuchniach oraz łazienkach. Stylowa, neutralna biel stanowi bowiem idealne tło dla różnych elementów wystroju pomieszczeń, zaś okraszające ją wzory sprawiają, że płytki mogą także stanowić pierwszoplanową część obranej przez nas aranżacji. Seria Ambra Bianca to także niesamowite podkreślenie przestrzeni, w których główną rolę odgrywa modny ostatnimi czasy minimalizm. Wykorzystane w recepcjach, płytki te idealnie zaakcentują też wszelkie lampy i inne elementy wyposażenia, utrzymane w szykownym, klasycznym stylu.

Jakość wykonania płytek Tubądzin Ambra Bianca

Nowoczesne płytki Tubądzin Ambra Bianca to także wieloletnia estetyka, zapewniona przez najwyższej klasy materiały, wykorzystane w ich produkcji. Dzięki temu, elementy te nie tracą swojego koloru nawet przy długotrwałej eksploatacji. Utrzymanie ich w czystości również nie stanowi żadnego problemu, co jest szczególnie istotne w przestrzeniach publicznych. Oryginalne płytki z tej wyjątkowej serii znajdziemy w ofercie specjalistycznych sklepów, jak chociażby Studio Modne Płytki.

Możesz również polubić…