Naturalne piękno płytek z serii Ceramika Color Wood Essence

Naturalne piękno płytek z serii Ceramika Color Wood Essence

Kolekcja płytek drewnopodobnych Ceramika Color Wood Essence należy obecnie do jednej z najchętniej wybieranych na naszym rynku. Naturalna estetyka cieszy się bowiem ogromną popularnością już od wielu lat, stwarzając ciekawy akcent dla mebli i ścian, a także zwiększając ogólną przytulność naszych czterech kątów. Bogate doświadczenie ponad dwudziestoletniego już producenta pozwoliło tu z kolei na uzyskanie niezawodnych płytek, odznaczających się niezrównaną trwałością oraz prezencją. Dzięki wszechstronności dostępnych wariantów kolorystycznych, seria Wood Essence znajduje zastosowanie w różnorodnych stylach aranżacyjnych, od klasycznych, po te bardziej nowoczesne. Oto, co warto o niej wiedzieć.

Kolorystyka płytek Ceramika Color Wood Essence

Drewno, jak wszyscy zapewne doskonale wiemy, może występować w różnych kolorach. Pod brązową korą skrywają się bowiem liczne odcienie, za pomocą których możemy stworzyć naprawdę wyjątkowe aranżacje. Seria Ceramika Color Wood Essence oferuje nam możliwość sięgnięcia zarówno po naturalne kolory, jak i barwę miodu, kości słoniowej lub szarości. Płytki miodowe to przede wszystkim wspaniałe rozwiązanie w sypialniach, dzięki ich ciepłej, odprężającej barwie. Są one również idealnym akcentem dla płytek łazienkowych, nawiązujących kolorystyką do białego marmuru. Szare podłogi są z kolei ciekawą propozycją dla entuzjastów nowoczesnych wnętrz, podkreślając minimalistyczne meble.

Jakość wykonania płytek Ceramika Color Wood Essence

Niewątpliwym atutem kolekcji Ceramika Color Wood Essence jest znakomity stosunek jakości do ceny. Najwyższej klasy materiały sprawiają, że powierzchnia płytek jest odporna na ścieranie, co gwarantuje zachowanie przez nie wieloletniego piękna, nawet po montażu w często eksploatowanym salonie. Produkty te są jednocześnie bardzo proste w czyszczeniu, dzięki niskiej chłonności wilgoci. Dzięki tym zaletom, płytki mogą stać się stałym elementem naszej domowej aranżacji, służąc nawet późniejszym pokoleniom. Warto jest więc zaufać rodzimym producentom i przekonać się, jak prosto możemy odmienić nasze cztery kąty.

Możesz również polubić…