Najmodniejsze kolekcje marki Ceramika Color

Najmodniejsze kolekcje marki Ceramika Color

Już od ponad dwudziestu lat, płytki z rozmaitych kolekcji Ceramika Color uchodzą za jedne z najpopularniejszych na polskim rynku. Bogate doświadczenie nabywane latami, wnikliwa znajomość zmiennych trendów oraz pasja sprawiają, że płytki Ceramika Color pojawiają się w kolejnych domach i mieszkaniach, bez względu na wystroje, obrane przez ich właścicieli. Pośród dziesiątek starannie zaprojektowanych rozwiązań znajdziemy chociażby imitacje drewna i kamieni, a także stylowe mozaiki. Niewątpliwym atutem jest tu też ogólny stosunek ceny do jakości – płytki tej marki nie należą bowiem do najdroższych, zaś w ich produkcji wykorzystano wyłącznie najwyższej klasy materiały. Warto jest więc zapoznać się z przykładowymi kolekcjami tego słynnego producenta, szczególnie, jeśli cenimy sobie produkty trwałe i łatwe w czyszczeniu.

Kolekcje Ceramika Color dla łazienek klasycznych

Pośród zróżnicowanych kolekcji Ceramika Color nie mogło zabraknąć rozwiązań, opracowanych z myślą o stylowych, klasycznych wnętrzach. Bez względu na to, czy cenimy sobie prostą estetykę sprzed lat, czy też eleganckie aranżacje glamour, pewne kombinacje kolorystyczne są tu bowiem uniwersalne. Przykładem jest tu chociażby seria Neo Geo, w której znajdziemy zarówno szykowne, czarno-białe szachownice, jak i błyszczące, czarne płytki. Nie zabrakło tu również stylowych, wielkoformatowych płyt 60×60 Lappato, które wspaniale sprawdzą się w dużych, przestrzennych łazienkach. Ciekawą opcją jest tu też kolekcja Venus, w której znajdziemy zarówno efektowne mozaiki, jak i wysokiej klasy płytki w kolorze brązowym oraz kremowym.

Kolekcje Ceramika Color dla łazienek nowoczesnych

W nowoczesnych wnętrzach, także i tych o niewielkim metrażu, niezwykle modne są obecnie elementy w odcieniach szarości. Tego typu rozwiązania znajdziemy także w kolekcjach Ceramika Color, czego przykładem jest chociażby wyjątkowa seria Corso. Oprócz delikatnych płytek o jednolitym kolorze, znajdziemy tu również szereg ciekawych alternatyw, okraszonych przyjemnymi dla oka, kwiecistymi wzorami. Równie interesująca jest tu również seria Modern Wood, stawiająca, jak sama nazwa wskazuje, na uwspółcześnione, drewnopodobne płytki. Surowe kolory oraz nietypowe wzornictwo sprawia, że kolekcja tego typu to prawdziwa gratka dla amatorów aranżacji industrialnych.

Możesz również polubić…